Antény TV SAT

   Zajišťujeme návrh optimálního řešení, dodávku a montáž zařízení od malých aplikací pro jednoho uživatele až po rozsáhlé montáže, rekonstrukce a opravy v panelové výstavbě. Tato naše oblast zájmu se dá dále rozdělit na následující skupiny:

Měření signálu

   Kvalitu a úroveň signálu proměříme na značkovém  měřícím zařízení UNAOHM. Podle výsledků a požadavků investora poté nabídneme nejlepší vhodné řešení.

Individuální TV antény

antena    V rámci Plzeňského kraje vycházíme ze znalosti prostředí a také ze stovek provedených montáží, takže domluvy i odhad výše cen lze stanovit po telefonu.

 

 

Společné TV antény

spolecna antena    Pro STA zajišťujeme nejenom nové zakázky, ale i rekonstrukce, opravy a údržbu již namontovaného zařízení. Návrh a cenový rozpočet zpracujeme dle požadavků zákazníka.

    V rámci STA také zajistíme možnost satelitního příjmu a to buď formou přivedení signálu až do TV-SAT zásuvky nebo použitím satelitní stanice. První možnost je vhodná pro menší a střední aplikace - u každé TV zásuvky musí být nainstalovaný satelitní reciever a přijímají se všechny programy z dané družice. Satelitní stanice je vhodná pro větší objekty ( hotely apod.). Vybrané satelitní programy se šíří přímo v televizních rozvodech. Není nutný přijímač v každém pokoji.

Pozemní digitální vysílání

   Oblast pozemního digitálního vysílání zažívá v současné době obrovský rozmach.Není se co divit, za pár měsíců i u nás na Plzeňsku skončí analogové vysílání úplně. DVB-T už v současné době vysílá celkem stabilně a výraznější změny se nedají očekávat, proto je nejvyšší čas na „digitál“ přejít. Až se analogové vysílání vypne, je veliká pravděpodobnost, že se čekací doby na rekonstrukce výrazně zvýší.

   Při vytváření nabídky pro STA do bytových domů existuje několik technických řešeních v různých cenových relacích. Záleží na rozsahu, kvalitě stávajících TV rozvodů a hlavně na použitých komponentech ( ne všechna tato zařízení mají homologace na použití pro STA).

Satelitní digitální vysílání

    Při řešení satelitního příjmu nabízíme širokou nabídku veškerého příslušenství.


    Dodáváme kvalitní, značkové satelitní komplety jak pro příjem z jedné, tak i z více družic z napevno nastavené paraboly. Samozřejmě je možné se domluvit na natáčecím systému při použití různých modelů satelitních přijímačů.

   I pro bytové domy je možné bez problémů přijímat programy ze tří nebo čtyř družic. Také tyto rekonstrukce většího rozsahu mámo zpracované. Jedná se o širokou škálu zařízení, kde si každý může vybrat v poměru „kvalita – výkon – cena“.

   V přehledu satelitních digitálních stanic je mnoho kódovaných českých (CS Link, UPC, Digi TV) nebo cizojazyčných kanálů  v různých kódovacích systémech. I tady existuje způsob jak zajistit jejich sledování (ne však vždy).

   Například jsme pro několik našich klientů (hlavně plzeňské hotely) řešili příjem japonského TV programu JSTV. Zde je ovšem zapotřebí probrat jednotlivé možnosti individuálně.

   Více o digitálním satelitu se dočtete zde.

Poradenské služby

   Poskytujeme samozřejmě technickou podporu. Zejména často využívaná je u digitálních satelitních reieverů. Vždy dodáváme satelitní přijímače naladěné dle preferencí zákazníka. U námi dodaných a namontovaných přístrojů je výhodou například i to, že jsme schopni případné „rozladění“ zařízení uvést do původního stavu navigováním zákazníka po telefonu bez nutnosti návštěvy servisního technika.