EZS - Elektronické zabezpečovací systémy

Jak na to?

   Řešení otázky EZS je složitá záležitost z pohledu správného monitorvýběru technologií a optimální konfigurace systému pro daný objekt. Proto u každého zákazníka dáváme přednost osobnímu jednání a individuálnímu přístupu ať v případě rodinného domku, malého obchodu nebo výrobní haly či velkého skladového prostoru s nutností hlídání přístupu do jednotlivých částí odděleně.

 

Základní informace

   Objekt lze střežit s různým stupněm ochrany. Základem jsou prostorové detektory. I tady je možnost výběru od základního provedení až po plně digitální čidla s inteligentní elektronikou. I v případě, že ve střeženém objektu se pohybují menší domácí zvířata, je možné ho hlídat. Slouží k tomu detektory s paradoxrůzným stupněm imunity. Na všechny vstupy do objektu lze nainstalovat magnetické kontakty (plášťová ochrana). Systémy je možné doplnit detektory tříštění skla, požárními detektory, bezdrátovou nadstavbou, případně dalšími komponenty. Nejdůležitější část - ústředna je chráněna proti výpadku elektřiny záložním zdrojem ve střeženém plechovém boxu.

    Všechny námi dodávané systémy komunikují v češtině.

 

Komunikace

zabezpeceni panel    Komunikaci s ústřednou lze zabezpečit buď pomocí telefonní linky nebo GSM sítí. Zajistíme rovněž připojení na bezpečnostní agenturu.